Sterylizator elektryczny Chicco 3w1

006297

Producent:

Modułowy sterylizator parowy - trzy konfiguracje. Skuteczny i prosty w użyciu. Cyfrowy wyświetlacz i przycisk COMPACTeco.

199,00 zł brutto

Nowa linia sterylizatorów Chicco odpowiada na potrzeby mamy i dziecka. Sterylizator 3w1 to urządzenie proste w użyciu, dostosowujące się do sytuacji i potrzeb - pozwala na wykorzystanie całej przestrzeni sterylizatora, bądź jedynie jego kompaktowej wersji, a także posiada dodatkowy pojemnik do sterylizacji w kuchence mikrofalowej.

Możesz wybrać jedną z trzech różnych konfiguracji, aby dostosować rozmiar sterylizatora do ilości i rozmiarów przedmiotów przeznaczonych do sterylizacji lub wybrać preferowaną metodę sterylizacji:

  • w sterylizatorze elektrycznym
  • w kuchence mikrofalowej

Naturalna i skuteczna sterylizacja pomaga pozbyć się do 99,9% obecnych w domu, szkodliwych bakterii. Bez użycia chemii, jedynie za pomocą pary!

Cechy:

  • Funkcja COMPACTeco pozwala zaoszczędzić do 25% czasu i energii (przycisk aktywny tylko dla konfiguracji COMPACT).
  • Dzięki niewielkiemu rozmiarowi może być użyty w większości dostępnych modeli kuchenek mikrofalowych.
  • Sterylizuje w zaledwie 5 minut (bez czasu nagrzewania).
  • Jeśli zostawisz zamkniętą pokrywę, przedmioty pozostaną sterylne.
  • Kompatybilny z większością butelek, laktatorów, smoczków i akcesoriów dostępnych w sklepach.
  • Niewielki rozmiar i smukły kształt sterylizatora, a także jego stonowana kolorystyka, pozwolą dopasować i użytkować produkt w każdej kuchni.

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Sterylizator elektryczny Chicco 3w1

Sterylizator elektryczny Chicco 3w1

Modułowy sterylizator parowy - trzy konfiguracje. Skuteczny i prosty w użyciu. Cyfrowy wyświetlacz i przycisk COMPACTeco.

Produkty Powiązane

Wygoda, prosty sposób wkładania butelek.

329,00 zł
Szybki podgląd

Bezpieczna sterylizacja i delikatne gotowanie na parze

229,00 zł
Szybki podgląd

Sterylizator Nanobébé eliminuje 99,9% bakterii obecnych w gospodarstwie domowym w ciągu zaledwie czterech minut, a przy zamkniętej pokrywie jego zawartość pozostaje sterylna przez 24 godziny. Dzięki temu można sterylizować butelki przed snem i budzić się rano mając butelki wysterylizowane i gotowe do użycia. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i...

100,00 zł
Szybki podgląd

Podgrzewacz elektroniczny pasuje do wszystkich rodzajów butelek i słoiczków z pokarmem. Wykonany został z trwałych i bezpiecznych materiałów, co zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu.

131,00 zł
Szybki podgląd

Top