Lorelli Tutti Frutti, krzesełko do karmienia

Producent:

Bardzo dobrze wykonane krzesełko w dobrej cenie - Lorelli Tutti Frutti!

Produkt obecnie niedostępny.

319,00 zł brutto

Krzesełko to kolejny etap w rozwoju dziecka, poprzez włączenie malucha do wspólnych posiłków oraz samodzielnej nauki jedzenia.


Idealne do karmienia, zabawy, a nawet wypoczynku dziecka. Żywa kolorystyka sprawia, że krzesełko przyciąga wzrok dziecka i zachęca je do częstego korzystania.

Przy karmieniu małego dziecka wiele rzeczy staje się niezbędnymi. Chusteczki, zapasowy śliniak, butelka z mlekiem. A zabawka dla dziecka na wypadek płaczu? Trzeba pomyśleć o wszystkim, by posiłek stał się przyjemnym.

Dlatego Lorelli Tutti Frutti ma koszyk. Komponuje się z całym krzesełkiem do karmienia pod względem designu. Stabilnie zamontowany. Zawsze przy was.

Regulacja to istotny czynnik wygody w przypadku małych dzieci. Wszak bardzo szybko rosną. Niewygoda podczas posiłku może też wpływać na brak apetytu. Dlatego zmieniaj pozycję podnóżka czy tacki.

Masz też dostępną opcję tzw. leżaczka. Oparcie i podnóżek ustawisz tak, że dziecko ma pozycję niemal leżącą. Do szczególnie polecana pozycja niemowlętom.

Ściągnij górną mniejszą część tacki. Umyj pod bieżącą wodą. Nie musisz za każdym razem wyjmować całej, nieco bardziej obszernej tacki. To wygodniejsze rozwiązanie. Dzięki temu posiłki staną się jeszcze bardziej przyjemne.

Doceń tę funkcjonalność. Daje ona naprawdę dużo. Nie musicie ograniczać się do jednego miejsca podczas posiłku - w żadnym przypadku! Lorelli Tutti Frutti przeniesie nawet mama, która nie ma siły. To krzesełko ma bowiem kółka - oczywiście wraz z blokadą ruchu. Wystarczy lekko podnieść jedną część i przesunąć maluch w środku.

Wysokość110 cm
Szerokość50 cm
Głębokość85 cm
Waga8,3 kg

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Lorelli Tutti Frutti, krzesełko do karmienia

Lorelli Tutti Frutti, krzesełko do karmienia

Bardzo dobrze wykonane krzesełko w dobrej cenie - Lorelli Tutti Frutti!

Produkty Powiązane

Nowy członek rodziny z docenionej rodziny krzesełek Polly - krzesełko Chicco POLLY PROGRES5.

749,00 zł
Szybki podgląd

Krzesełko FINI - od 6 miesiąca do 5 roku życia! Skandynawski design w połączeniu z wygodą!

369,00 zł
Szybki podgląd

Krzesełko Pini to produkt 2w1, który łączy w sobie krzesełko do karmienia i krzesełko dla starszych dzieci, do 5 roku życia.

249,00 zł
Szybki podgląd

Yummy to krzesełko od pierwszych miesięcy życia.

309,00 zł
Szybki podgląd

Top