Zestaw Maxi Cosi 2WayPearl z bazą 2WayFix

Producent:

Maxi-Cosi 2wayPearl jest przeznaczony do użytku z bazą 2wayFix w ramach zestawu 2wayFamily. 2wayPearl oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa spełniając wymogi najnowszej normy i-Size.

Produkt na zamówienie. Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.

1 849,00 zł brutto

Dzięki 2wayPearl dzieci od urodzenia, aż do wzrostu 105 cm (ok. 4 roku życia) maja możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy. 2wayPearl oferuje optymalną łatwość obsługi uprzęży, pełną regulację ustawienia pochylenia siedziska oraz zmiany ustawienia siedziska z tyłem na przodem do kierunku jazdy. Baza 2wayFix posiada sygnalizację świetlną i dźwiękową potwierdzającą prawidłowy montaż.

Łatwość użytkowania
Bardzo prosta regulacja wysokości szelek razem z zagłówkiem
Innowacyjne rozwiązanie utrzymujące szelki w pozycji otwartej umożliwia sadzanie i wyjmowanie dziecka w kilka sekund

Łatwy demontaż tapicerki
Tapicerka może być prana i czyszczona w pralce
ISOFIX zapewnia bezpieczny, łatwy oraz bardzo szybki montaż fotelika

Komfort
4 komfortowe pozycje położenia fotelika od siedzącej do leżącej (do spania)

Bezpieczeństwo
Zgodna z najnowszą regulacją Europejską i-Size
Sygnalizacja świetlna oraz dźwiękowa potwierdza prawidłowy montaż minimalizując ryzyko popełnienia błędu
Najlepszy w testach w połączeniu z bazą Maxi-Cosi 2wayFix

Ogólne
5 punktowa uprząż zapewnia bezpieczeństwo dziecku przy uderzeniu czołowym
Użytkowany z bazą 2wayFix
Optymalne bezpieczeństwo w przypadku uderzń bocznych (SPS)
Możliwość użytkowania w dwóch pozycjach: przodem i tyłem do kierunku jazdy

Maxi Cosi 2wayPearl

Świeżo upieczeni rodzice, a także ci trochę bardziej doświadczeni co jakiś czas stają przed wyborem nowego fotelika dziecięcego. Szeroka gama i dostępność poszczególnych modeli przyprawiają o zawrót głowy, ale znalezienie właściwego fotelika, który będzie nam się podobał, a jednocześnie spełni wszystkie oczekiwania względem bezpieczeństwa i wygody, może okazać się nie lada wyzwaniem. Propozycją, której powinien przyjrzeć się każdy troskliwy rodzic, jest fotelik Maxi-Cosi 2wayPearl.

Zaprezentowany po raz pierwszy w Kolonii w 2013 roku na targach dziecięcych Kind & Jugend od razu zyskał sobie grono oddanych entuzjastów. Jako następca starszej wersji (Pearl) przyniósł ze sobą liczne udoskonalenia, z których pierwszym i podstawowym jest możliwość montowania go zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy właściwie we wszystkich kategoriach wagowych według normy i-Size.

Uznani producenci i eksperci zajmujący się testowaniem fotelików pod kątem bezpieczeństwa przekonują, że transportowanie maluchów tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe jest najlepszą opcją. Fotelik Maxi-Cosi 2wayPearl pozwala przewozić dziecko w ten sposób do czasu, aż osiągnie wzrost około 104 cm, czyli średnio do 4. roku życia.

Co więcej, jeśli pociecha skończyła już 15 miesięcy, a chcielibyście, by jednak pooglądała świat podczas podróży z pozycji osoby dorosłej, to bez problemu możecie odwrócić fotelik przodem do kierunku jazdy. Firma Maxi-Cosi zapewnia, że w obu położeniach Wasza latorośl będzie równie bezpieczna. Czy to nie wygodne rozwiązanie?

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Zestaw Maxi Cosi 2WayPearl z bazą 2WayFix

Zestaw Maxi Cosi 2WayPearl z bazą 2WayFix

Maxi-Cosi 2wayPearl jest przeznaczony do użytku z bazą 2wayFix w ramach zestawu 2wayFamily. 2wayPearl oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa spełniając wymogi najnowszej normy i-Size.

Produkty Powiązane

Stylistyka urzekająca swoją formą i gatunkiem - mały a jak śliczny.

1 080,00 zł
Szybki podgląd

Zero.1 i-Size umożliwia przewożenie dzieci zarówno tyłem i jak i przodem do kierunku jazdy. Nowoczesne dwukolorowe tapicerki funkcyjne łączą w sobie dynamikę i elegancję. Wysokiej jakości, dzianiny sprawiają że tapicerki są łatwe do czyszczenia i zachowują szczególne właściwości oddychające.

2 099,00 zł
Szybki podgląd

Zero.1 Elite - najnowszy obrotowy fotelik od firmy Recaro!

2 799,00 zł
Szybki podgląd

Najnowszy produktu niemieckiej firmy Kiddy - Artemis! Fotelik z grupy od 0-18kg z homologacją I-Size (od 0 do 105cm)

Szybki podgląd

Nowy fotelik firmy Concord i-Size dla dzieci mocowany tyłem do kierunku jazdy dopuszczony dla noworodków. Uzyskał znakomite wyniki w testach zderzeniowych w zakresie zderzeń czołowych, tylnych i bocznych.

1 565,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik z wkładką redukcyjna dla najmnieszego dziecka, możliwą do wyjęcia. Zgodny z restrykcyjną homologacją i-Size (R129). Jest więc bezpieczny w zderzeniach frontalnych i bocznych. Zapewnia przy tym dziecku dużo miejsca, a więc wygody. 

1 889,00 zł
Szybki podgląd

Cybex Sirona M2 I-Size - idealny fotelik tyłem do kierunku jazdy!

1 649,00 zł
Szybki podgląd

Stages to "trzy" foteliki w jednym, ponieważ dzięki unikalnej konstrukcji przeznaczony jest dla dzieci z trzech grup wagowych: 0+/1/2.

739,00 zł
Szybki podgląd

Najnowszy model kolekcji gb Platinium gb Vaya i-Size to przykład futurystycznego designu, najwyższej technologii bezpieczeństwa i wielu przyjaznych rodzicom zalet. Dzięki mechanizmowi rotacji 360° bez problemu można zmienić pozycję siedziska względem kierunku jazdy.

1 899,00 zł
Szybki podgląd

Nowy fotel od Klippana to nowa jakość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy do 25kg!

1 699,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik Klippan Kiss 2 plus to komfort dla dziecka oraz wysokiej jakości bezpieczeństwo (PlusTest, ADAC).

1 599,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik Avionaut Aerofix - montowany tyłem lub przodem do kierunku jazdy!

1 599,00 zł
Szybki podgląd

Top