Recaro Young Sport Hero, fotelik samochodowy

Producent:

Young Sport HERO to nowoczesny fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia (kategoria wagowa 9-36 kg).

996,00 zł brutto

Najnowszy innowacyjny fotelik RECARO Young Sport HERO, którego premiera miała miejsce na wrześniowych targach Kind und Jungend 2014 to nowa bezpieczna konstrukcja oparta na koncepcji sprawdzonego europejskiego bestsellera (RECARO Young Sport), którego sprzedaż przekroczyła milion sztuk. 

Fotelik RECARO Young Sport HERO jest fotelikiem docelowym służącym do samego końca okresu, kiedy dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce). Fotelik obejmuje aż 3 grupy wagowe: 
I- 9-18kg 
II- 15-25kg 
III- 22-36kg

Young Sport HERO dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji umożliwia dopasowanie do budowy ciała dziecka, zachowując przy tym wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortu.

Cechy:

 • doskonała ochrona boczna dzięki zaawansowany systemowi ochrony bocznej ASP, tworzą go wysokie ściany fotelika i zagłówka oraz rozbudowane boczne osłony energochłonne.
 • fotelik wykonany z nowoczesnych materiałów absorbujących energię
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z systemem HERO stanowią dodatkową ochronę i nadają dziecku większą stabilność zapobiegając przesunięciom wewnątrz fotelika (dla grupy ECE I)
 • HERO – ochraniacze barkowe, pasy i zagłówek stanowią integralną całość.
 • HERO zapobiega niepożądanemu efektowi skręcania się i zsuwania pasów z ramion dziecka.
 • specjalna budowa i energochłonne materiały w ochraniaczach barkowych eliminujące obrażenia przy zderzeniach czołowych.
 • nowa zmodyfikowana klamra na pas samochodowy jest łatwa w zapięciu i wyposażona w system ułatwiający naciągnięcie pasa samochodowego
 • fotelik wyposażony jest we wkładkę redukcyjną zmniejszającą jego objętość, przeznaczoną dla małych dzieci
 • regulacja zagłówka połączona z regulacją wysokości pasów własnych fotelika powoduje prawidłowe i bezpieczne ustawienie pasów na ramionach dziecka
 • podwójna ochrona boczna dla najmniejszych dzieci pochodząca od ścian bocznych zagłówka i energochłonnych osłon bocznych fotelika
 • prosty sposób montażu w samochodzie pasem 3-punktowym
 • Young Sport HERO wyposażony jest w wysokiej jakości tapicerkę zapewniającą przepływ powietrza
 • regulacja pochylenia fotelika
 • wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt do podnoszenia zagłówka oraz do przenoszenia fotelika
 • fotelik wyposażony jest we wkładkę redukcyjną zmniejszającą jego objętość przeznaczoną dla małych dzieci
 • oddychająca tapicerka efektywnie odprowadza ciepło
 • materiał tapicerki jest niezwykle delikatny i miękki w dotyku

Wysokiej jakości, tapicerki z funkcyjnej dzianiny w dwóch kolorach łączą w sobie nowoczesność, trwałość i właściwości oddychające. Tapicerki RECARO łatwo można wyczyścić z codziennych zabrudzeń, a przy poważniejszych zabrudzeniach można je łatwo zdjąć z fotelika i wyprać w pralce w temp. 30°C.

Young Sport HERO należy do kategorii uniwersalnej dzięki czemu pasuje do każdego samochodu wyposażonego w 3 punktowe pasy bezpieczeństwa. Bez względu na miejsce montażu fotelika w samochodzie należy pamiętać, że mocujemy go zawsze przodem do kierunku jazdy.

Aby fotelik zapewniał maksymalne bezpieczeństwo musi być odpowiednio zamocowany w samochodzie. W Young Sporcie HERO ułatwiają to prowadnice i klamry mocujące pas samochodowy. Podczas montażu fotelika musimy pamiętać o prawidłowym przebiegu pasa samochodowego przez odpowiednie klamry.

Recaro Young Sport Hero

Obowiązkowym wyposażeniem samochodu każdego rodzica jest fotelik samochodowy. Według prawa polskiego przewożone w nim powinny być dzieci, które mają mniej niż sto pięćdziesiąt centymetrów wzrostu. Jednym z fotelików, który doskonale sprawdzi się pod kątem bezpieczeństwa, jest Recaro Young Sport Hero. Dowiedz się, jakie posiada udogodnienia i dlaczego jego zakup jest dobrą decyzją.

Fotelik samochodowy powinien zostać dobrany odpowiednio do wzrostu oaz wagi naszego dziecka. Dla dzieci w wieku od dziewięciu miesięcy do dwunastu lat i ważących od dziewięciu do trzydziestu sześciu kilogramów, odpowiedni będzie Recaro Young Sport Hero. Fotelik zawiera boczną ochronę, dzięki obecności zaawansowanego systemu ochrony bocznej, a nowoczesne materiały doskonale absorbują energię. Dodatkową ochronę dla malucha stanowią pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają wysoką stabilność zapobiegając przesuwaniu ciała dziecka wewnątrz fotelika. W foteliku Recaro Young Sport Hero zagłówek, pasy i ochraniacze barkowe zostały zintegrowane. Co ważne, pochylenie fotelika można regulować, z kolei tapicerka skutecznie odprowadza ciepło, nie pozwalając na przegrzanie pociechy. Recaro Young Sport Hero jest wyposażony również w specjalną wkładkę, dzięki której można redukować objętość fotelika, tym samym dostosowując go do wielkości ciała mniejszych maluchów. Warto dodać, że montaż Recaro Young Sport Hero w samochodzie posiadającym pasy 3-punktowe jest bardzo łatwy i nie sprawia rodzicom problemów.

Wysokość70 cm
Szerokość47 cm
Głębokość47 cm
Waga8,2 kg

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Recaro Young Sport Hero, fotelik samochodowy

Recaro Young Sport Hero, fotelik samochodowy

Young Sport HERO to nowoczesny fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia (kategoria wagowa 9-36 kg).

Produkty Powiązane

Jane Drive to fotelik przeznaczony dla różnych grup wiekowych (1,2,3), zaprojektowany z myślą o dostosowaniu do dziecka podczas każdego etapu rozwoju. łatwo i bezpiecznie mocowany w samochodzie za pomocą zaczepów isofix. 

1 199,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik samochodowy dla grup wagowych 1/2/3 (9-36 kg) wyróżniający się możliwością zabezpieczenia dziecka wewnętrznym system zabezpieczeń fotelika aż do 25 kg.

849,00 zł
Szybki podgląd

Titan Pro - nowy fotelik od Maxi Cosi przeznaczony dla dzieci w wadzę od 9 do 36kg!

1 459,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik Cybex Pallas S-fix został stworzony z myślą aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku, podaczas podróży już od 9 miesiąca do 12 lat!

1 169,00 zł
Szybki podgląd

Zaprojektowany by rosnąć wraz z Twoim dzieckiem, fotelik EVOLVA 1-2-3 jest odpowiedni dla wagi od 9 kg do 36 kg. 

579,00 zł
Szybki podgląd

Czas mija, a dzieci dorastają - szybko! Gb Everna-Fix to fotelik samochodowy, który rośnie razem z Twoim dzieckiem.

1 049,00 zł
Szybki podgląd

BabySafe Corgi to fotel z grupy 9-36kg.

999,00 zł
Szybki podgląd

Collie to uniwersalny fotelik, który można zamontować właściwie w każdym samochodzie. 

699,00 zł
Szybki podgląd

Top