Fotelik GB Everna-Fix

Producent:

Czas mija, a dzieci dorastają - szybko! Gb Everna-Fix to fotelik samochodowy, który rośnie razem z Twoim dzieckiem.

Termin realizacji zamówienia do 3 tygodni.

1 169,00 zł brutto

UN R44/04, GRUPA 1/2/3, 9 -36 kg, od około 9 miesięcy do 12 lat.

FOTELIK, KTÓRY ROŚNIE RAZEM Z TWOIM DZIECKIEM

To idealne rozwiązanie na lata, model Everna-Fix został zaprojektowanym tak, aby ewoluować razem z Twoim maluchem od 9 miesiąca życia aż do 12 lat! Fotelik spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa dzięki wysokiej jakości wykończeniom. To doskonale połączenie formy z funkcjami, które zapewniają ciągłe bezpieczeństwo oraz nieustanne wsparcie i ochronę wraz z rozwojem dziecka. Gb Everna-Fix to idealna równowaga pomiędzy bezpieczeństwem, designem i funkcjonalnością, oferującymi komfort na każdym etapie użytkowania.

FOTELIK, KTÓRY ROŚNIE RAZEM Z TWOIM DZIECKIEM

Model gb Everna-Fix to idealne rozwiązanie na przyszłość, zaprojektowane tak, by ewoluować razem z Twoim maluchem od 9 miesiąca życia aż do 12 lat! W przedziale wagowym 9 do 18 kg dziecko jest zabezpieczone 5-punktowym pasem bezpieczeństwa w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Od wagi 18kg (ok. 105cm) dziecko zabezpiecza się 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa. Gb Everna-Fix doskonale łączy formę z funkcjonalnością, aby zapewniać ciągłe bezpieczeństwo oraz nieustanne wsparcie podczas rozwoju dziecka.

OPATENTOWANY ODCHYLANY ZAGŁÓWEK

Innowacyjny, opatentowany, odchylany zagłówek Everna-Fix zapobiega opadaniu główki dziecka podczas snu. Ta wyjątkowa technologia bezpieczeństwa pomaga w utrzymaniu głowy dziecka w bezpiecznej strefie fotelika, co jest szczególnie ważne w przypadku zderzenia bocznego.

TECHNOLOGIA REDUKCJI ENERGII

Technologia redukcji energii gb Everna-Fix chroni Twoje dziecko w przypadku zderzenia czołowego. Ta nowatorska technologia bezpieczeństwa ogranicza ekspozycję karku na uraz podczas uderzenia i może zmniejszyć ryzyko obrażeń, redukując siłę uderzeniową nawet o ok. 20%.

ZINTEGROWANY SYSTEM OSŁON BOCZNYCH L.S.P.


Zintegrowany system ochrony bocznej L.S.P jest podstawową funkcją bezpieczeństwa Everna-Fix. Rozłożona od strony drzwi osłona L.S.P. zapewnia niezbędne zabezpieczenie w przypadku zderzenia bocznego, zmniejszając siłę uderzenia nawet o ok. 25%.

PAS MOCUJĄCY Z SYSTEMEM KONTROLNYM
Fotelik Everna-Fix jest wyposażony w pas mocujący z kontrolą poprawnej instalacji, który informuje, czy fotelik Twojego maluszka jest prawidłowo zamontowany. W połączeniu z systemem ISOFIX górny pasek zapobiega niebezpiecznej rotacji fotela w razie wypadku. Obie funkcje posiadają wizualne ostrzeżenie, natomiast pas mocujący posiada dodatkowe ostrzeżenie dźwiękowe, w momencie gdy nie jest zainstalowany lub zainstalowany jest niepoprawnie.

Wysokość57 - 82 cm
Szerokość44 cm
Waga12,4 kg
Długość58 cm

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Fotelik GB Everna-Fix

Fotelik GB Everna-Fix

Czas mija, a dzieci dorastają - szybko! Gb Everna-Fix to fotelik samochodowy, który rośnie razem z Twoim dzieckiem.

Produkty Powiązane

Young Sport HERO to nowoczesny fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia (kategoria wagowa 9-36 kg).

996,00 zł
Szybki podgląd

Jane Grand to fotelik przeznaczony dla różnych grup wiekowych (1,2,3), zaprojektowany z myślą o dostosowaniu do dziecka podczas każdego etapu rozwoju. łatwo i bezpiecznie mocowany w samochodzie za pomocą zaczepów isofix. 

1 199,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik samochodowy dla grup wagowych 1/2/3 (9-36 kg) wyróżniający się możliwością zabezpieczenia dziecka wewnętrznym system zabezpieczeń fotelika aż do 25 kg.

849,00 zł
Szybki podgląd

Titan Pro - nowy fotelik od Maxi Cosi przeznaczony dla dzieci w wadzę od 9 do 36kg!

1 199,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik Cybex Pallas S-fix został stworzony z myślą aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku, podaczas podróży już od 9 miesiąca do 12 lat!

1 169,00 zł
Szybki podgląd

Zaprojektowany by rosnąć wraz z Twoim dzieckiem, fotelik EVOLVA 1-2-3 jest odpowiedni dla wagi od 9 kg do 36 kg. 

599,00 zł
Szybki podgląd

Top