Fotelik Maxi Cosi AxissFix, 2017 fotelik samochodowy

Producent:

Weź obrót z nowym Maxi-Cosi AxissFix. Fotelik ten to mistrzowskie połączenie bezpieczeństwa, według najnowszej regulacji i-Size, możliwość obrócenia siedziska fotelika o 360 stopni z wręcz nieprawdopodobną łatwością obsługi.

1 549,00 zł brutto

Usadzanie i zabezpieczenie dziecka w tym foteliku zajmuje dosłownie kilka sekund, między innymi dzięki możliwości ustawienia siedziska frontem do siebie. System ISOFIX zapewnia stabilny i sprawny montaż fotelika AxissFix. Fotelik oferuje dziecku pozycję tyłem do kierunku jazdy do około 2 lat (87 cm) dla lepszej ochrony jego głowy i szyi. Podąża za wzrostem dziecka oferując młodszemu pozycję tyłem, a starszemu przodem do kierunku jazdy.

Łatwy w użytkowaniu

 • Montaż z użyciem ISOFIX
 • Jednoczesna regulacja uprzęży i zagłówka
 • Łatwa obsługa obrotowego siedziska
 • Zaczepy utrzymujące uprząż w pozycji otwartej
 • Zdejmowana tapicerka bez konieczności demontażu uprzęży
 • Możliwość czyszczenia

Komfort

 • 4 - stopniowa regulacja siedziska
 • Komfortowa watowana tapicerka

Bezpieczeństwo

 • Spełnia wymagania najnowsze standardy Europejskiej Regulacji i-Size
 • System ISOFIX z Top Tether zapewnia szybki montaż fotelika
 • Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do około 2 lat (87 cm) dla lepszej ochrony głowy i szyi dziecka

Informacje ogólne

 • 5 punktowe szelki zapewniają bezpieczeństwo dziecku przy uderzeniu czołowym
 • Regulacja wysokości
 • Optymalne bezpieczeństwo w przypadku uderzń bocznych (SPS)
 • Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy od 61 cm do 87 cm (około 4 miesiąca do 2 lat)
 • Podróżowanie przodem do kierunku jazdy od 76 cm do 105 cm (od 15 miesiąca do około 4 lat)
 • Produkowany w Europie

                                         

Maxi Cosi AxissFix

Według polskich przepisów dzieci muszą być przewożone w fotelikach samochodowych do ukończenia 12 roku życia lub osiągnięcia 150 cm wzrostu. Oczywiście dla kochających rodziców podstawową kwestią jest zapewnienie maluchowi bezpieczeństwa, a normy prawne to jedynie dodatkowy element, na który zwracamy uwagę. Każdy przynajmniej raz widział filmik z tzw. crash-testów i wie, że jazda bez odpowiedniej ochrony może w razie wypadku, kolizji, a nawet gwałtownego hamowania skończyć się tragicznie. Dlatego, by nie narażać brzdąca na śmiertelne zagrożenie, lepiej zawczasu pomyśleć o odpowiednim foteliku.

Doskonałą opcją oferowaną przez znaną na rynku firmę jest fotelik Maxi-Cosi Axiss Fix. Nowszy względem swojego poprzednika – fotelika Axiss – zachowuje jego najwygodniejszą, cenioną przez rodziców cechę. Jest nią możliwość swobodnego obracania o 360º wpiętego siedziska tak, by wygodnie włożyć lub wyjąć pociechę.

Dodatkowo dzięki nowoczesnemu systemowi zintegrowanemu z bazą ISOFIX fotelik pozwala na przewożenie malucha w pozycji tyłem do kierunku jazdy.

Jak zapewnia producent, fotelik Maxi-Cosi Axiss Fix jest jednym z najlepszych fotelików zgodnych z normą i-Size. W testach bezpieczeństwa wykonywanych przez ICRT (Międzynarodowy Ośrodek Badań i Testów Konsumenckich) uzyskał najwyższe noty spośród wszystkich fotelików, jakie mogą być montowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Ocena dotyczyła nie tylko bezpieczeństwa, ale też ergonomii i komfortu użytkowania. W przypadku fotelika Maxi-Cosi Axiss Fix doceniono również świetny design, łatwość montażu i nienaganną stabilizację.

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Fotelik Maxi Cosi AxissFix, 2017 fotelik samochodowy

Fotelik Maxi Cosi AxissFix, 2017 fotelik samochodowy

Weź obrót z nowym Maxi-Cosi AxissFix. Fotelik ten to mistrzowskie połączenie bezpieczeństwa, według najnowszej regulacji i-Size, możliwość obrócenia siedziska fotelika o 360 stopni z wręcz nieprawdopodobną łatwością obsługi.

Produkty Powiązane

Korzystajcie Państwo z radością z modelu Phoenixfix 3 – i cieszcie się uczuciem, że dokonaliście najlepszego wyboru dla swojego dziecka.

849,00 zł
Szybki podgląd

FamilyFix jest częścią zestawu Family: jedna baza FamilyFix, to wszystko czego potrzebujesz do zamontowania fotelików Pebble (lub CabrioFix) oraz Pearl. 

699,00 zł
Szybki podgląd

Baza 2wayFix jest częścią Zestawu 2wayFamily, w skład którego wchodzi również fotelik dla niemowląt Pebble Plus oraz fotelik dla malucha 2wayPearl

799,00 zł
Szybki podgląd

Z podwyższonej pozycji jaką oferuje Tobi, dziecko ma doskonałą widoczność tego, co dzieje się za oknem i w samochodzie więc zgadywanka w "Co widzę za oknem" gwarantuje dobra zabawę.

699,00 zł
Szybki podgląd

Komfortowy fotelik dla malucha w atrakcyjnej cenie.

449,00 zł
Szybki podgląd

Maxi-Cosi Axiss sprawia, że wyjmowanie dziecka z fotelika i samochodu jest dużo łatwiejsze.

849,00 zł
Szybki podgląd

Maxi-Cosi Pearl jest to fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze 9-18 kg czyli od ok.9 miesiąca do 4 lat. 

1 349,00 zł
Szybki podgląd

Wysoko oceniany, wygodny fotelik Maxi-Cosi dla malucha montowany za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa.

649,00 zł
Szybki podgląd

Jeden z najbardziej popularnych foteli z grupy 9-18kg od firmy Maxi Cosi został zmodernizowany aby spełniać najnowsze wymagania bezpieczeństwa! Przed Państwem fotelik Maxi Cosi TobiFix!

899,00 zł
Szybki podgląd

Top