Fotelik Maxi Cosi Tobi

Producent:

Z podwyższonej pozycji jaką oferuje Tobi, dziecko ma doskonałą widoczność tego, co dzieje się za oknem i w samochodzie więc zgadywanka w "Co widzę za oknem" gwarantuje dobra zabawę.

899,00 zł brutto

Gdy dziecko sie zmęczy, bez trudu ustawisz siedzisko w pozycji do spania. Tobi montowany jest samochodowym pasem bezpieczeństwa z intuicyjną drogą jego prowadzenia. Dla Twojej pewności sygnalizacja ostrzegawcza informuje o prawidłowo dokonanej instalacji. Tobi podąża za potrzebami rosnącego dziecka dzięki jednoczesnej regulacji wysokości zagłówka i szelek uprzęży.

Łatwość użytkowania
Jednoczesna i łatwa regulacja szelek uprzęży i zagłówka
Innowacyjny system zapewniający utrzymanie szelek uprzęży w pozycji otwartej
Zdejmowana tapicerka bez konieczności demontażu uprzęży
Tapicerkę można czyścić i prać w pralce
Fotelik montowany 3 punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa pasuje do prawie wszystkich samochodów

Komfort
5 stopniowa regulacja położenia siedziska od półleżącej do spania do pionowej do siedzenia

Bezpieczeństwo
Bardzo dobre wyniki w testach dla fotelików montowanych w samochodzie za pomocą pasa bezpieczeństwa

Ogólne
5 punktowa uprząż zapewnia bezpieczeństwo dziecku przy uderzeniu czołowym
Side Protection System (System Ochrony Bocznej) dla zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa w podróży
Montaż przodem do kierunku jazdy od ok. 9 miesiąca do ok. 4 roku życia
Foteliki produkowane w Europie

Maxi Cosi Tobi

Już podczas pierwszej jazdy samochodem nasz maluch musi być odpowiednio chroniony. Bezpieczeństwo zapewnia idealnie dobrany fotelik samochodowy. Jazda bez tego nieodzownego elementu nie tylko grozi karą w postaci mandatu, ale jest też wielką lekkomyślnością i narażaniem życia dziecka na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Oczywiście nawet wśród współczesnych, zdawałoby się świadomych, kierowców są tacy, którzy lekceważą konieczność przewożenia malców w fotelikach, ale oni, miejmy nadzieję, należą do mniejszości. Wiadomo przecież, że śmieszne argumenty przeciwników niezbędnych zabezpieczeń można łatwo podważyć, pokazując pierwszy lepszy crash-test, więc dyskusja wydaje się bezsensowna.

Istotna natomiast okazuje się kwestia doboru właściwego fotelika. W tym przypadku naprzeciw troskliwym rodzicom wychodzi firma Maxi-Cosi ze swoim fotelikiem Tobi. Jest to fotelik przeznaczony do przewożenia dzieci o wadze od 9 do 18 kg, wzroście od 67 do 105 cm, czyli w wieku od około 9 miesięcy do 4 lat.

Producent zapewnia, że ten model łączy w sobie bezpieczeństwo z innowacyjnością. Ponadto specjalna konstrukcja sprawia, że dziecko podróżujące w tym foteliku siedzi wyżej, dzięki czemu może bez problemu obserwować, co dzieje się za oknem. Kiedy natomiast monotonny krajobraz je znuży i zaśnie, bez problemu ustawimy siedzisko w pozycji odchylonej do tyłu.

Fotelik Maxi-Cosi Tobi łatwo dostosować również do potrzeb szybko rosnącego malucha. Regulowane szelki i 6 pozycji wysokości zagłówka to niewątpliwe ułatwienie, gdy chcemy idealnie dopasować wszystkie parametry do zmieniających się wymiarów dziecka.

Wysokość68 cm - 72 cm
Szerokość44,5 cm
Głębokość57,5 cm
Waga8,75 kg

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Fotelik Maxi Cosi Tobi

Fotelik Maxi Cosi Tobi

Z podwyższonej pozycji jaką oferuje Tobi, dziecko ma doskonałą widoczność tego, co dzieje się za oknem i w samochodzie więc zgadywanka w "Co widzę za oknem" gwarantuje dobra zabawę.

Produkty Powiązane

Korzystajcie Państwo z radością z modelu Phoenixfix 3 – i cieszcie się uczuciem, że dokonaliście najlepszego wyboru dla swojego dziecka.

849,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik RECARO Optiafix to nowoczesny i bezpieczny fotelik z grupy ECE I (9-18 kg)

1 239,00 zł
Szybki podgląd

FamilyFix jest częścią zestawu Family: jedna baza FamilyFix, to wszystko czego potrzebujesz do zamontowania fotelików Pebble (lub CabrioFix) oraz Pearl. 

769,00 zł
Szybki podgląd

Baza 2wayFix jest częścią Zestawu 2wayFamily, w skład którego wchodzi również fotelik dla niemowląt Pebble Plus oraz fotelik dla malucha 2wayPearl

999,00 zł
Szybki podgląd

Komfortowy fotelik dla malucha w atrakcyjnej cenie.

689,00 zł
Szybki podgląd

Jeden z najbardziej popularnych foteli z grupy 9-18kg od firmy Maxi Cosi został zmodernizowany aby spełniać najnowsze wymagania bezpieczeństwa! Przed Państwem fotelik Maxi Cosi TobiFix!

939,00 zł
Szybki podgląd

CYBEX wraz z fotelikiem Sirona Z i-Size wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa i spełnia ich oczekiwania.

1 299,00 zł
Szybki podgląd

Cybex Sirona M2 I-Size - idealny fotelik tyłem do kierunku jazdy!

999,00 zł
Szybki podgląd

CYBEX wraz z fotelikiem Sirona Z i-Size wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa i spełnia ich oczekiwania.

1 449,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik Joie Spin360 z kolekcji Signature charakteryzuje się wyjątkowo elegancką i stylową tapicerką.

1 299,00 zł
Szybki podgląd

Top