Fotelik Kiddy Cruiserfix 3 Grey Melange

Producent:

Limitowana Edycja fotela Kiddy Cruiserfix3 - Grey Melange!

Produkt obecnie niedostępny.

849,00 zł brutto

-150,00 zł

999,00 zł brutto

Maksymalne bezpieczeństwo dla małych podróżników.
Najnowszy model fotelika z serii Cruiserfix charakteryzuje się ulepszonymi osłonami bocznymi chroniące dziecko w razie zderzenia bocznego.

Ponadto ma pogłębione siedzisko, 5-stopniową regulacje podnóżka, zapewni dziecku większy komfort i bezpieczeństwo w czasie podróży. Jest ergonomiczny i dopasuje się do wzrostu dziecka.

Fotelik samochodowy Cruiserfix 3 rośnie razem z dzieckiem, w łatwy sposób dopasujesz wysokość i szerokość do ciała dziecka. Przeznaczony jest dla dzieci od ok. 3 roku życia (15 kg) do 12 roku życia (36kg).

Łatwy w dopasowaniu i komfortowy 
Indywidualne dopasowanie do potrzeb dziecka. Fotelik jest regulowany i tym samym można dopasować go do wzrostu dziecka w przedziale wiekowym od ok. 3 do 12 roku życia. Regulowany podnóżek oraz 5 regulowanych pozycji również łatwo dopasujesz do wzrostu dziecka.

Maksymalna osłona boczna 
Fotelik wykonany został z tzw. materiału „Honey Comb 2“, który absorbuje siłę uderzenia w razie zderzenia bocznego, chroniąc też główkę i plecy dziecka.

Kiddy Shock Absorber 
Łatwe zapięcie przy pomocy 3-punktowego pasa samochodowego. Łatwe użycie i konstrukcja. Pas chroni i absorbuje siłę uderzenia w razie wypadku.

Prawidłowe zapięcie
Czerwone oznaczenie pozwoli na właściwe przeprowadzenie pasa bezpieczeństwa aby zapiąć dziecko.

Konektory K-fix+
Możliwość montażu fotelika praktycznymi konektorami k-fix+ z systemem Isofix. Łatwy i bezpieczny montaż fotelika dzięki konektorom. Wygodna pozycja fotelika zapewni również wysoki komfort w czasie dalszych podróży. Możliwość montażu w samochodzie, które nie posiadają systemu Isofix.

Miękko wyściełany fotelik 
Fotelik posiada miękko wyściełany zagłówek i siedzisko. Ponadto dostępny jest w ciekawych kolorach: posiada znak morsa, który przekazują następującą wiadomość: ,,Kiddy - we love our kids". Niepowtarzalny!

Wysokość65 - 83 cm
Szerokość55 - 64 cm
Głębokość45 - 50 cm
Waga7,6 kg

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Fotelik Kiddy Cruiserfix 3 Grey Melange

Fotelik Kiddy Cruiserfix 3 Grey Melange

Limitowana Edycja fotela Kiddy Cruiserfix3 - Grey Melange!

Produkty Powiązane

Nawet większe dzieci nie czują się w żadnym momencie ograniczone to jedna z zasług fotelika Kiddy SmartFix!

599,00 zł
Szybki podgląd

RECARO Monza Nova 2 Seatfix (oraz bliźniacza wersja Monza Nova 2 - bez mocowań Seatfix) to fotelik przy którego projektowaniu nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka.

996,00 zł
Szybki podgląd

Diono Monterey 2 to komfortowy i bezpieczny fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym: 15-36kg. Montowany jest on w aucie przy pomocy łączy ISOFIX lub standardowo - samochodowym pasem bezpieczeństwa w autach nieposiadających systemu ISOFIX

549,00 zł
Szybki podgląd

Podróżowanie to frajda dla Twojego dziecka, RodiFix AirProtect® zadba, aby było bezpieczne

749,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik Montecarlo R1 został poddany wymagającym próbom Eurotest badającym właściwości fotelików bezpieczeństwa w zakresie wytrzymałości i bezpieczeństwa. Uzyskane wyniki nie mogły być lepsze: fotelik Montecarlo R1 otrzymał jedną z najwyższych punktacji w swojej klasie i został wyróżniony za zapewnienie bezpieczeństwa w czasie zderzenia bocznego oraz za...

749,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik IQuartz to najnowsza opcja w kompletnej ofercie fotelików samochodowych dla dzieci marki Jane.

889,00 zł
Szybki podgląd

Maksymalne bezpieczeństwo dla małych dorosłych!

799,00 zł 899,00 zł
Szybki podgląd

Monza Nova Evo zapewnia optymalną i niezawodną ochronę głowy i szyi, którą można regulować w miarę wzrostu dziecka.

799,00 zł
Szybki podgląd

Cybex Solution Z-fix - fotelik dla Twojego dziecka!

899,00 zł
Szybki podgląd

Najnowszy członek fotelików z serii Solution stworzony z myślą o Twoim dziecku! Fotelik Solution S-Fix rośnie wraz z Twoim maluszkiem od 3 do 12 lat!

729,00 zł
Szybki podgląd

Nowe spojrzenie na model Kidfix! Nowy projekt - jeszcze więcej miejsca do siedzenia zapewnia dodatkowy komfort podczas dłuższych wycieczek! SICT i SecureGuard jak zawsze na straży - systemy, które chronią nasze dziecko do 150cm wzrostu!

898,00 zł
Szybki podgląd

Nuna Aace - komfort i elegancja!

999,00 zł
Szybki podgląd

Warto mieć fotelik, na którym można polegać – taki, jak Britax Romer KIDFIX III S. Wyposażony jest on w wiele funkcji bezpieczeństwa, które mają za zadanie chronić dziecko od nieoczekiwanych wydarzeń.

999,00 zł
Szybki podgląd

Najwyższy poziom komfortu oraz otwarta konstrukcja ułatwia dzieciom wsiadanie, wysiadanie oraz zapięcie pasa bezpieczeństwa - Maxi Cosi Kore I-Size!

949,00 zł
Szybki podgląd

Kore Pro i-Size jest wyposażony w system podświetlenia ClickAssist, który ułatwia dzieciom samodzielne zapinanie pasa bezpieczeństwa w ciemności.

1 149,00 zł
Szybki podgląd

Baby Safe Saluki to bardzo dobry fotel z grupy 15-36kg

599,00 zł
Szybki podgląd

Cybex Solution Z-fix - fotelik dla Twojego dziecka!

1 049,00 zł
Szybki podgląd

Top