GB Uni-All, fotelik samochodowy

Producent:

Jeden fotelik na cały okres podróżowania

1 499,00 zł brutto

Fotelik Uni-All to uniwersalny wybór dla Twojego dziecka. Zaprojektowany tak by rosnąć z Twoim dzieckiem od urodzenia do ok. 12 roku życia spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Innowacyjna Technologia Redukcji Energii dodatkowo chroni dziecko w przypadku kolizji. System L.S.P. oferuje dodatkową ochronę w przypadku kolizji bocznej. Uni-All jest również wyposażony w system ISOFIX oraz pas mocujący dla zapewnienia dodatkowej stabilności montażu. Fotelik Uni-All zapewnia wszystko, czego potrzebujesz - nieporównywalne bezpieczeństwo i wygodę w każdym etapie życia dziecka.

ALL-IN-ONE SEAT

Uni-All to wyjątkowy wybór dla Twojego dziecka. Oferuje bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort dla najmłodszych pasażerów od urodzenia do 12 roku życia.

TECHNOLOGIA REDUKUJĄCA ENERGIĘ

W pozycji przodem do kierunku jazdy, Technologia Redukcji Energii chroni Twoje dziecko w przypadku kolizji czołowej. Dodatkowo, siły oddziałujące na wrażliwe okolice szyi zostają zredukowane a ryzyko odniesienia obrażeń zmniejszone do ok. 20%.

ZINTEGROWANY SYSTEM L.S.P.

Zintegrowany System L.S.P. to znacząca funkcja fotelika Uni-All. Wyciągany od strony drzwi System L.S.P. oferuje dodatkową ochronę dla dziecka w przypadku kolizji bocznej, redukując siły uderzenia o ok. 25% w porównaniu do tego samego fotelika bez systemu L.S.P.

PAS MOCUJĄCY ORAZ ISOFIX

Uni-All wyposażony jest w pas mocujący, który w połączeniu z Systemem ISOFIX zapobiega niebezpiecznemu przemieszczaniu się fotelika w przypadku kolizji. Pas mocujący przeznaczony jest dla Grupy 0 i 1, do 18 kg, 3-punktowy pas samochodowy używany jest w Grupie 2/3.

SYSTEM KONTROLI ZAPIĘCIA PASÓW

System Kontroli Zapięcia pasów fotelika Uni-All zagwarantuje poprawne użycie systemu zabezpieczeń w zależności od wzrostu dziecka. Kiedy dziecko rośnie, ustawiamy odpowiednio wysokość zagłówka fotelika a system kontroli zapewni, że w odpowiednim czasie zmienisz 5-punktowe pasy na 3-punktowe pasy samochodowe.

POZYCJA LEŻĄCA (GR. 0+/1)

Inteligentna funkcja odchylania jedną ręką pozwala rodzicom na proste dopasowanie fotelika z pozycji siedzącej do jednej z 6 pozycji leżących (Grupa 0+/1). Funkcja odchylania dozwolona jest w pozycji przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Wysokość62,5 cm
Szerokość44 cm
Waga14,7 kg
Długość72 cm

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

GB Uni-All, fotelik samochodowy

GB Uni-All, fotelik samochodowy

Jeden fotelik na cały okres podróżowania

Produkty Powiązane

Fotel, który ma w sobie wszystkie grupy wagowe - poznaj fotelik Joie Every Stage!

859,00 zł
Szybki podgląd

Połączenie elegancji i komfortu w jednym multiwagowym foteliku samochodowym przeznaczonym aż dla 4 grup wagowych (do 12 roku życia/150cm wzrostu).

1 149,00 zł
Szybki podgląd

Top