Recaro Zero One i Size, fotelik samochodowy - Babyfant

Recaro Zero One i Size, fotelik samochodowy

Producent:

Zero.1 i-Size umożliwia przewożenie dzieci zarówno tyłem i jak i przodem do kierunku jazdy. Nowoczesne dwukolorowe tapicerki funkcyjne łączą w sobie dynamikę i elegancję. Wysokiej jakości, dzianiny sprawiają że tapicerki są łatwe do czyszczenia i zachowują szczególne właściwości oddychające.

Produkt na zamówienie. Termin realizacji zamówienia do 5 dni roboczych.

1 949,00 zł brutto

-150,00 zł

2 099,00 zł brutto

RECARO Zero.1 i-Size dzięki funkcji obracania o 360° zapewnia niespotykaną wygodę przy przypinaniu dziecka w foteliku. Zero.1 i-Size może być używany od urodzenia do 18 kg lub 105 cm wzrostu, zapewniając dzieciom wystarczającą ilość przestrzeni i bezpieczeństwa.

  • Zintegrowany system ISOFIX zapewnia łatwą i bezpieczną instalację w pojeździe
  • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z innowacyjnym systemem HERO służą wygodzie i bezpieczeństwu
  • Mechaniczne wskaźniki sygnalizujące prawidłową instalację fotelika w pojeździe
  • Obracane siedzisko pozwalające na wygodne przypinanie dziecka w foteliku
  • Oddychające tkaniny i profilowana pianka dla najwyższej ergonomii
  • Regulowana wielostopniowa wysokość zagłówka
  • Wielostopniowa regulacja pozycji spoczynkowej
  • Wyjmowana modułowa wkładka redukcyjna dla noworodków i mniejszych dzieci

Wysokiej jakości, tapicerki z funkcyjnej dzianiny w dwóch kolorach łączą w sobie nowoczesność, trwałość i właściwości oddychające. Tapicerki RECARO łatwo można wyczyścić z codziennych zabrudzeń, a przy poważniejszych zabrudzeniach można je łatwo zdjąć z fotelika i wyprać w pralce w temp. 30°C.

Fotelik RECARO Zero.1 i-Size dla łatwej i bezpiecznej instalacji posiada zintegrowane łączniki ISOFIX. Panel wskaźników bezpieczeństwa jest umieszczony centralnie z przodu fotelika Zero.1 i-Size i w czytelny sposób sygnalizuje prawidłową instalację fotelika. Cztery wskaźniki muszą mieć kolor zielony, abyśmy mogli bezpiecznie rozpocząć podróż z dzieckiem. Dwa skrajnie wskaźniki sygnalizują prawidłowe wpięcie fotelika w złącza ISOFIX, środkowe wskaźniki pokazują czy podpórka spoczywa bezpiecznie na podłodze pojazdu a fotelik jest prawidłowo ustawiony i zabezpieczony do jazdy przodem lub tyłem.

                                       

Recaro Zero One i Size

Wybór i zakup fotelika samochodowego nie jest łatwą decyzją, przed którą muszą stanąć rodzice małych dzieci. Jednym z fotelików, na które warto zwrócić uwagę, jest Recaro zero one I size.

Fotelik jest jednym z najnowocześniejszych, gdyż posiada wskaźniki, które w czytelny sposób sygnalizują odpowiednią instalację fotelika w samochodzie. Zielony kolor czterech wskaźników oznacza, że jazda będzie bezpieczna. Co więcej, regulacja wysokości zagłówka jest wielostopniowa, tak samo jak i regulacja pozycji spoczynkowej. Dzięki temu dziecko ma zapewniony komfort oraz odpowiednie wsparcie sylwetki. Recaro zero one I size jest wyposażony w system ISOFIX, który stwarza możliwość sprawnego montażu w samochodzie. Co więcej, funkcja obracania fotelika Recaro zero one I size o trzysta sześćdziesiąt stopni stwarza nieocenione ułatwienie i wygodę dla rodziców przypinających i wyciągających swoją pociechę.

Recaro zero one I size posiada tapicerkę wykonaną z bardzo funkcyjnej dzianiny, która cechuje się trwałością, nowoczesnością oraz wykazuje właściwości oddychające. Tę tapicerkę docenią w szczególności rodzice, ponieważ ubrudzenie czekoladą czy piciem, można wyczyścić w dosyć łatwo sposób. W przypadku większych zabrudzeń istnieje możliwość zdjęcia tapicerki i wrzucenia do pralki, która skutecznie je zwalczy.

Recaro zero one I size to obracany fotelik samochodowy, który spodoba się każdemu maluchowi, zapewniając mu wygodną jazdę. Polubią go również rodzice, gdyż jest bardzo komfortowy w obsłudze oraz w codziennym eksploatowaniu.

                                        

Wysokość61 - 68 cm
Szerokość45 - 55 cm
Wagaok 15 kg
Długość64 cm

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Recaro Zero One i Size, fotelik samochodowy

Recaro Zero One i Size, fotelik samochodowy

Zero.1 i-Size umożliwia przewożenie dzieci zarówno tyłem i jak i przodem do kierunku jazdy. Nowoczesne dwukolorowe tapicerki funkcyjne łączą w sobie dynamikę i elegancję. Wysokiej jakości, dzianiny sprawiają że tapicerki są łatwe do czyszczenia i zachowują szczególne właściwości oddychające.

Produkty Powiązane

Fotelik Caretero Defender+ to fotelik wyznaczający nowe standardy bezpieczeństwa. 

470,00 zł
Szybki podgląd

Stylistyka urzekająca swoją formą i gatunkiem - mały a jak śliczny.

1 080,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik samochodowy OPAL firmy Maxi Cosi przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 0-18kg, montaż TYŁEM do kierunku jazdy dla dzieci do 13kg wagi. Montaż fotela PRZODEM do kierunku jazdy - kiedy dziecko osiągnie minimum 9kg, fotelik można zamontować w pozycji przodem do kierunku jazdy (ok. 1-4 lat).

899,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi MiloFix zapewnia wysokie bezpieczeństwo zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. To więcej niż tylko możliwość użytkowania 2-w-1 od urodzenia do 4 lat, MiloFix jest fotelikiem samochodowym z systemem IsoFix. 

999,00 zł
Szybki podgląd

Najnowszy produktu niemieckiej firmy Kiddy - Artemis! Fotelik z grupy od 0-18kg z homologacją I-Size (od 0 do 105cm)

Szybki podgląd

Zero.1 Elite - najnowszy obrotowy fotelik od firmy Recaro!

2 799,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik z wkładką redukcyjna dla najmnieszego dziecka, możliwą do wyjęcia. Zgodny z restrykcyjną homologacją i-Size (R129). Jest więc bezpieczny w zderzeniach frontalnych i bocznych. Zapewnia przy tym dziecku dużo miejsca, a więc wygody. 

1 889,00 zł
Szybki podgląd

Top