Jane Gravity, fotelik samochodowy

Producent:

Fotelik z wkładką redukcyjna dla najmnieszego dziecka, możliwą do wyjęcia. Zgodny z restrykcyjną homologacją i-Size (R129). Jest więc bezpieczny w zderzeniach frontalnych i bocznych. Zapewnia przy tym dziecku dużo miejsca, a więc wygody. 

1 889,00 zł brutto

Jane Gravity i-Size. Fotelik samochodowy z funkcją obracania o 360 stopni. Należy do grupy 0/0+/I. Baza z systemem ISOFIX jest wbudowana na stałe. Możliwe jest podróżowanie z siedziskiem w pozycji przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Jeśli chcesz zapewnić sobie i dziecku dużo wygody oraz wysokie bezpieczeństwo na wypadek zderzenia, ten fotelik to najlepszy wybór.

Przymocuj fotelik na bazie ISOFIX tylko jeden raz. Nie musisz montować już go później. Czy wkładanie dziecka do środka będzie trudniejsze? Wręcz przeciwnie. Funkcja 360 pozwala na ustawienie fotelika w każdym z czterech kierunków. Dzięki temu również karmienie maleństwa na postoju jest przyjemne. Wystarczy, że usiądziesz w samochodzie na siedzeniu obok i ustawisz maleństwo przodem do siebie. I robisz to jednym prostym ruchem przy użyciu uchwytu znajdującego się w okolicy kolana dziecka.

Jak zamontować fotelik samochodowy? Jane Gravity i-Size montuje się łatwo i stabilnie w każdym pojeździe, który posiada system ISOFIX. Specjalne pokrętło w bazie przyciska siedzisko do oparcia kanapy. Dzięki czemu fotelik zawsze będzie w maksymalnie stabilnej pozycji.

Ustaw siedzisko spoczynkowe w pozycji siedzącej, a gdy twoja pociecha zaczyna przysypiać przechyl nieco do przodu. Tworzysz wtedy pozycję półleżącą. Dziecko może rozłożyć się i wygodnie pójść spać. Takie rozwiązanie jest możliwe w obu ustawieniach w trakcie podróży, zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Wysuwana noga stabilizująca to dodatkowe zabezpieczenie i rozwiązanie, która zapewnia stabilniejszą pozycję fotelika samochodowego. Jest ona regulowana, tak by mocno przytwierdzić ją do każdej podłogi podłogi. Jest to szczególnie ważne przy siedziskach montowanych tyłem do kierunku jazdy.

Pamiętaj, że możesz wyruszyć w trasę tylko wtedy, kiedy baza ISOFIX fotelika samochodowego jest poprawnie zainstalowana. W Jane Gravity masz pewność, że wszystko jest przyczepione stabilnie. Informują cię o tym trzy zielone wskaźniki.

Oprócz możliwości zmiany ustawienia całego siedziska możesz także regulować wysokość zagłówka. To dlatego fotelik samochodowy jest taki wygodny dla wszystkich dzieci do 18 kg. (ok. 4 rok życia).

Tapicerki produkowane przez firę Jane są wykonywane z użyciem zaawansowanych technologii. Pokrycia są cienkie, ale jednocześnie oddychające. Są odporne na zamoczenia (nie tracą swoich właściwości po kontakcie z wodą).

                                                

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Jane Gravity, fotelik samochodowy

Jane Gravity, fotelik samochodowy

Fotelik z wkładką redukcyjna dla najmnieszego dziecka, możliwą do wyjęcia. Zgodny z restrykcyjną homologacją i-Size (R129). Jest więc bezpieczny w zderzeniach frontalnych i bocznych. Zapewnia przy tym dziecku dużo miejsca, a więc wygody. 

Produkty Powiązane

Zero.1 i-Size umożliwia przewożenie dzieci zarówno tyłem i jak i przodem do kierunku jazdy. Nowoczesne dwukolorowe tapicerki funkcyjne łączą w sobie dynamikę i elegancję. Wysokiej jakości, dzianiny sprawiają że tapicerki są łatwe do czyszczenia i zachowują szczególne właściwości oddychające.

2 099,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik Caretero Defender+ to fotelik wyznaczający nowe standardy bezpieczeństwa. 

470,00 zł
Szybki podgląd

Stylistyka urzekająca swoją formą i gatunkiem - mały a jak śliczny.

1 080,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik samochodowy OPAL firmy Maxi Cosi przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 0-18kg, montaż TYŁEM do kierunku jazdy dla dzieci do 13kg wagi. Montaż fotela PRZODEM do kierunku jazdy - kiedy dziecko osiągnie minimum 9kg, fotelik można zamontować w pozycji przodem do kierunku jazdy (ok. 1-4 lat).

899,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi MiloFix zapewnia wysokie bezpieczeństwo zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. To więcej niż tylko możliwość użytkowania 2-w-1 od urodzenia do 4 lat, MiloFix jest fotelikiem samochodowym z systemem IsoFix. 

999,00 zł
Szybki podgląd

Najnowszy produktu niemieckiej firmy Kiddy - Artemis! Fotelik z grupy od 0-18kg z homologacją I-Size (od 0 do 105cm)

Szybki podgląd

Zero.1 Elite - najnowszy obrotowy fotelik od firmy Recaro!

2 799,00 zł
Szybki podgląd

Top