Recaro Zero 1 Elite I-Size, fotelik samochodowy

Producent:

Zero.1 Elite - najnowszy obrotowy fotelik od firmy Recaro!

2 799,00 zł brutto

Fotelik w przedziale 0-18kg obracany o 360 stopni! Norma I-Size od 0 do 105cm.

Wyjmowana część dla niemowlaka waży tylko 2,9 kg i można ją zamontować na stelażach wózków Recaro Citylife oraz Easylife oraz na stelaże wózków innych, renomowanych firm (należy dokupić adaptor do recaro zero.1 elite).

Recaro Zero 1 Elite

Fotelik samochodowy to niezbędny element wyposażenia samochodu każdej osoby, która posiada dziecko. Nowoczesne foteliki są o wiele bardziej bezpieczne niż te produkowane kilkanaście lat temu. Jednym z fotelików wysokiej jakości jest Recaro zero 1 elite. Posiada on wiele udogodnień, które ułatwiają jego użytkowanie i zapewniają bezpieczeństwo.

Recaro zero 1 elite posiada wiele zalet, jedną z nich jest możliwość montażu wyjmowanej części dla niemowlaków na stelażach wózków Easylife i Recaro Citylife Easylife. Ta wkładka waży jedynie niecałe trzy kilogramy, więc jest bardzo lekka. Kolejna cecha Recaro zero 1 elite, która spodoba się rodzicom, to możliwość obracania fotelika o trzysta sześćdziesiąt stopni. Dzięki temu będzie można wyciągnąć pociechę z fotelika w wygodny sposób, bez obciążania swoich pleców i wykonywania akrobacji. Dodatkowo, fotelik Recaro zero 1 elite wyposażony jest w specjalny system Hero, który chroni przed skręcaniem i zsuwaniem pasów. To zapewnia dziecku bezpieczeństwo i jest szczególnie ważne podczas zderzenia i gwałtownego hamowania. Formuła wykonania Recaro zero 1 elite umożliwia dopasowanie do kształtu ciała i zapewnia bardzo optymalne wsparcie dla całej sylwetki.

Recaro zero 1 elite to nowoczesny fotelik, który powinien znaleźć się w każdym samochodzie przewożącym małe dzieci. Zapewnia bardzo wysoką ochronę oraz bardzo wysoki komfort podróżowania. Dzięki niemu każda podróż, czy to na krótkie czy długie dystanse, nie będzie niczym uciążliwym dla maluchów.

Cechy:

  • możliwość przewożenia dziecka tyłem aż do 4 roku
  • obrotowy 360°, na każdym etapie wzrostu dziecka możliwe jest ustawienie w pozycji bocznej co wiąże się  z łatwością wsiadania i wysiadania dziecka
  • wyjątkowo lekkie wyjmowane nosidło (2,9 kg)
  • łatwy i pewny montaż w isofix
  • możliwość zamontowania dodatkowego daszka przeciw słonecznego

Bezpieczeństwo:

  • i-Size: Zgodność z najnowszymi normami bezpieczeństwa
  • reboard: Bezpieczna jazda tyłem do kierunku jazdy do 105cm
  • czytelny panel czołowy wskazujący prawidłową instalację wszystkich elementów fotela
  • wersja bez dodatkowego nosidła zdobyła doskonałą ocenę w ADAC
  • podwójna ochrona podczas zderzeń bocznych dostępna dla noworodków (można powiedzieć iż dziecko jest chronione przez dwa foteliki)

                                                       

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Recaro Zero 1 Elite I-Size, fotelik samochodowy

Recaro Zero 1 Elite I-Size, fotelik samochodowy

Zero.1 Elite - najnowszy obrotowy fotelik od firmy Recaro!

Produkty Powiązane

Zero.1 i-Size umożliwia przewożenie dzieci zarówno tyłem i jak i przodem do kierunku jazdy. Nowoczesne dwukolorowe tapicerki funkcyjne łączą w sobie dynamikę i elegancję. Wysokiej jakości, dzianiny sprawiają że tapicerki są łatwe do czyszczenia i zachowują szczególne właściwości oddychające.

1 949,00 zł 2 099,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik Caretero Defender+ to fotelik wyznaczający nowe standardy bezpieczeństwa. 

470,00 zł
Szybki podgląd

Stylistyka urzekająca swoją formą i gatunkiem - mały a jak śliczny.

1 080,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik samochodowy OPAL firmy Maxi Cosi przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 0-18kg, montaż TYŁEM do kierunku jazdy dla dzieci do 13kg wagi. Montaż fotela PRZODEM do kierunku jazdy - kiedy dziecko osiągnie minimum 9kg, fotelik można zamontować w pozycji przodem do kierunku jazdy (ok. 1-4 lat).

899,00 zł
Szybki podgląd

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi MiloFix zapewnia wysokie bezpieczeństwo zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. To więcej niż tylko możliwość użytkowania 2-w-1 od urodzenia do 4 lat, MiloFix jest fotelikiem samochodowym z systemem IsoFix. 

999,00 zł
Szybki podgląd

Najnowszy produktu niemieckiej firmy Kiddy - Artemis! Fotelik z grupy od 0-18kg z homologacją I-Size (od 0 do 105cm)

Szybki podgląd

Fotelik z wkładką redukcyjna dla najmnieszego dziecka, możliwą do wyjęcia. Zgodny z restrykcyjną homologacją i-Size (R129). Jest więc bezpieczny w zderzeniach frontalnych i bocznych. Zapewnia przy tym dziecku dużo miejsca, a więc wygody. 

1 889,00 zł
Szybki podgląd

Top