Aspirator do nosa Nose Frida

042062

Producent:

NoseFrida jest opatentowanym wynalazkiem przeznaczonym dla małych dzieci, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa, gdy dokucza im katar.

Produkt obecnie niedostępny.

23,00 zł brutto

Przyrząd został skonstruowany w Szwecji przez lekarzy laryngologów, następnie został poddany testom na przestrzeni 10 lat w klinikach dziecięcych, które potwierdziły jego funkcjonalność, skuteczność i uniwersalność.

Aspirator posiada pozytywne opinie lekarzy pediatrów we wszystkich krajach, w których jest stosowany, także w Polsce. Aspirator NoseFrida to produkt, który zyskał szerokie uznanie i zdobył cenione nagrody, takie jak tytuł "Superprodukt" miesięcznika "Mam dziecko", II miejsce w konkursie Najlepszy Produkt 2007 i III miejsce w konkursie Najlepszy Produkt 2006 miesięcznika "Dziecko". 

Jego główne zalety to:

  • skutecznie zmniejsza ilość wydzieliny w nosie, a przez to ułatwia oddychanie, jedzenie i redukuje problemy ze snem u dzieci cierpiących na infekcje górnych dróg oddechowych.
  • podczas stosowania aspiratora wyklucza się ryzyko przeniesienia bakterii z dziecka na użytkownika przez powietrze wdychane przez ustnik
  • użycie aspiratora znacznie podnosi skuteczność kropli do nosa, które w oczyszczonych przegrodach nie spływają po powierzchni wydzieliny lecz docierają bezpośrednio do błony śluzowej nosa.

Sposób działania NoseFrida jest bardzo prosty - zestaw składa się z dwóch elementów: tuby oraz wężyka z zatyczką. Aby oczyścić nos dziecka wystarczy wciągnąć powietrze przez ustnik.
Do aspiratora dołączone są GRATIS 4 sztuki wymiennych filtrów higienicznych.

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz recenzję

Aspirator do nosa Nose Frida

Aspirator do nosa Nose Frida

NoseFrida jest opatentowanym wynalazkiem przeznaczonym dla małych dzieci, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa, gdy dokucza im katar.

Produkty Powiązane

Aspirator jest przeznaczony dla dzieci od pierwszego dnia życia, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa.

18,00 zł
Szybki podgląd

Filtry wymienne do aspiratora do nosa Frida.

3,30 zł
Szybki podgląd

Aspirator do nosa Katarek ze szczoteczką.

50,00 zł
Szybki podgląd

Aspirator do nosa jest przeznaczony do udrażniania dróg oddechowych u niemowląt i małych dzieci poprzez usuwanie z nosa wydzieliny kataralnej.

21,00 zł
Szybki podgląd

Elektroniczny aspirator – oczyszczacz – do noska w kilka chwil udrożni nosek i ułatwi oddychanie każdemu dziecku. Katar to prawdziwe utrapienie, przeszkadza w oddychaniu, jedzeniu, spaniu czy nawet w zabawie.

229,00 zł
Szybki podgląd

Aspirator do nosa, jest przeznaczony dla dzieci poniżej trzeciego roku życia, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa gdy dokucza im katar.

19,90 zł
Szybki podgląd

Top